Detta är resultaten från ST-Cupen 2016. Se de senaste resultaten från ST-Cupen 2017 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AIK FF Pojkar 8 (född 2009) AIK FF
AIK FF Pojkar 15 (född 2002) AIK FF
AIK FF Pojkar 15 SM (född 2002) AIK FF
AIK FF Pojkar 16 (född 2001) AIK FF
AIK FF Flickor 11 Svår (född 2006) AIK FF Ungdomsakademi F06
AIK FF Flickor 13 Svår (född 2004) AIK FF
AIK FF Flickor 14 Lätt (född 2003) AIK FF
AIK FF Flickor 14 Svår (född 2003) AIK FF
AIK FF Flickor 15 SM (född 2002) AIK FF
AIK FF Flickor 17 SM (född 2000) AIK FF
Apollon Solna FK Pojkar 13 Svår (född 2004) Apollon Solna FK
Arameisk-Syrianska IF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Arameisk-Syrianska IF
Assyriska FF Pojkar 13 Svår (född 2004) Assyriska FF
Bagarmossen Kärrtorp BK Pojkar 15 (född 2002) Bagarmossen Kärrtorp BK
Bagarmossen Kärrtorp BK Pojkar 16 (född 2001) Bagarmossen Kärrtorp BK 2
Bagarmossen Kärrtorp BK Pojkar 16 (född 2001) Bagarmossen Kärrtorp BK 1
Bagarmossen Kärrtorp BK Flickor 10 Lätt (född 2007) Bagarmossen Kärrtorp BK
Bagarmossen Kärrtorp BK Flickor 10 Svår (född 2007) Bagarmossen Kärrtorp BK
Bagarmossen Kärrtorp BK Flickor 13 Lätt (född 2004) Bagarmossen Kärrtorp BK
Bagarmossen Kärrtorp BK Flickor 14 Lätt (född 2003) Bagarmossen Kärrtorp BK
Bele Barkarby FF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Bele Barkarby FF
Bele Barkarby FF Pojkar 10 Svår (född 2007) Bele Barkarby FF
Bele Barkarby FF Pojkar 16 (född 2001) Bele Barkarby FF 1
Bollstanäs SK Pojkar 14 Lätt (född 2003) Bollstanäs SK
Bollstanäs SK Pojkar 14 Svår (född 2003) Bollstanäs SK
Bollstanäs SK Pojkar 15 (född 2002) Bollstanäs SK
Bollstanäs SK Pojkar 15 SM (född 2002) Bollstanäs SK
Bollstanäs SK Pojkar 17 (född 2000) Bollstanäs SK
Bollstanäs SK Pojkar 17 SM (född 2000) Bollstanäs SK
Boo FF Pojkar 9 (född 2008) Boo FF
Boo FF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Boo FF
Boo FF Pojkar 11 Svår (född 2006) Boo FF 1
Boo FF Pojkar 11 Svår (född 2006) Boo FF 2
Boo FF Pojkar 14 Lätt (född 2003) Boo FF P03:5
Boo FF Pojkar 14 Lätt (född 2003) Boo FF
Boo FF Pojkar 14 Svår (född 2003) Boo FF
Boo FF Pojkar 15 (född 2002) Boo FF
Boo FF Pojkar 17 SM (född 2000) Boo FF
Boo FF Flickor 9 (född 2008) Boo FF
Boo FF Flickor 11 Svår (född 2006) Boo FF 1
Boo FF Flickor 11 Svår (född 2006) Boo FF 4
Boo FF Flickor 12 Lätt (född 2005) Boo FF
Boo FF Flickor 12 Svår (född 2005) Boo FF
Boo FF Flickor 12 Svår (född 2005) Boo FF 0
Boo FF Flickor 14 Svår (född 2003) Boo FF
Boo FF Flickor 15 SM (född 2002) Boo FF
Boo IS Flickor 12 Svår (född 2005) Boo IS
Boo IS Flickor 13 Svår (född 2004) Boo IS
Bromstens IK Pojkar 14 Lätt (född 2003) Bromstens IK
Bromstens IK Pojkar 14 Svår (född 2003) Bromstens IK
Djurgårdens IF FF Flickor 15 SM (född 2002) Djurgårdens IF FF
Djurgårdens IF FF Flickor 16-19 (född 2001-1998) Djurgårdens IF FF
Djurgårdens IF FF Flickor 17 SM (född 2000) Djurgårdens IF FF
Enebybergs IF Pojkar 9 (född 2008) Enebybergs IF
Enebybergs IF Pojkar 13 Lätt (född 2004) Enebybergs IF
Enebybergs IF Pojkar 13 Svår (född 2004) Enebybergs IF
Enskede IK Pojkar 9 (född 2008) Enskede IK
Enskede IK Pojkar 10 Lätt (född 2007) Enskede IK Vit
Enskede IK Pojkar 11 Lätt (född 2006) Enskede IK 1
Enskede IK Pojkar 11 Lätt (född 2006) Enskede IK 2
Enskede IK Pojkar 11 Lätt (född 2006) Enskede IK 3
Enskede IK Pojkar 11 Svår (född 2006) Enskede IK 1
Enskede IK Pojkar 11 Svår (född 2006) Enskede IK 2
Enskede IK Pojkar 11 Svår (född 2006) Enskede IK 3
Enskede IK Pojkar 12 Lätt (född 2005) Enskede IK 1
Enskede IK Pojkar 12 Lätt (född 2005) Enskede IK 2
Enskede IK Pojkar 12 Svår (född 2005) Enskede IK
Enskede IK Pojkar 13 Svår (född 2004) Enskede IK P04 svart
Enskede IK Pojkar 14 Lätt (född 2003) Enskede IK 3
Enskede IK Pojkar 14 Lätt (född 2003) Enskede IK 2
Enskede IK Pojkar 14 Lätt (född 2003) Enskede IK 1
Enskede IK Pojkar 14 Lätt (född 2003) Enskede IK 4
Enskede IK Pojkar 15 (född 2002) Enskede IK 1
Enskede IK Pojkar 15 (född 2002) Enskede IK 7
Enskede IK Pojkar 15 SM (född 2002) Enskede IK
Enskede IK Pojkar 16 (född 2001) Enskede IK
Enskede IK Pojkar 17 SM (född 2000) Enskede IK
Enskede IK Flickor 11 Lätt (född 2006) Enskede IK
Enskede IK Flickor 11 Svår (född 2006) Enskede IK
Enskede IK Flickor 15 (född 2002) Enskede IK 1
Enskede IK Flickor 15 (född 2002) Enskede IK 2
Enskede IK Flickor 15 SM (född 2002) Enskede IK
Enskede IK Flickor 16-19 (född 2001-1998) Enskede IK 1
Enskede IK Flickor 16-19 (född 2001-1998) Enskede IK 2
Enskede IK Flickor 17 SM (född 2000) Enskede IK
Erikslunds KF Flickor 9 (född 2008) Erikslunds KF
Falcao Futsal Pojkar 13 Svår (född 2004) Falcao Futsal
Falcao Futsal Club Pojkar 14 Svår (född 2003) Falcao Futsal Club
FC Boo Pojkar 10 Lätt (född 2007) FC Boo
FC Boo Pojkar 10 Svår (född 2007) FC Boo
FC Boo Pojkar 12 Lätt (född 2005) FC Boo 2
FC Boo Pojkar 12 Svår (född 2005) FC Boo 2
FC Djursholm Pojkar 11 Svår (född 2006) FC Djursholm 1
FC Djursholm Pojkar 11 Svår (född 2006) FC Djursholm 2
FC Djursholm Pojkar 13 Svår (född 2004) FC Djursholm
FC Hallunda Pojkar 15 (född 2002) FC Hallunda
FC Järfälla Pojkar 12 Svår (född 2005) FC Järfälla 1
FC Järfälla Pojkar 12 Svår (född 2005) FC Järfälla 2
FC Järfälla Pojkar 15 (född 2002) FC Järfälla
FC Järfälla Pojkar 15 SM (född 2002) FC Järfälla
Fittja IF Pojkar 9 (född 2008) Fittja IF
Fittja IF Pojkar 13 Lätt (född 2004) Fittja IF
Fittja IF Pojkar 15 (född 2002) Fittja IF 1
Fittja IF Pojkar 15 (född 2002) Fittja IF 2
Fittja IF Pojkar 15 SM (född 2002) Fittja IF
FOC Farsta Pojkar 10 Svår (född 2007) FOC Farsta 2
FOC Farsta Pojkar 10 Svår (född 2007) FOC Farsta 1
FOC Farsta Pojkar 11 Lätt (född 2006) FOC Farsta
FOC Farsta Pojkar 15 (född 2002) FOC Farsta 1
FOC Farsta Pojkar 15 (född 2002) FOC Farsta 2
Gideonsbergs IF Pojkar 16 (född 2001) Gideonsbergs IF
Gröndals IK Flickor 10 Svår (född 2007) Gröndals IK
Gustavsbergs IF FK Flickor 8 (född 2009) Gustavsbergs IF FK
Gustavsbergs IF FK Flickor 9 (född 2008) Gustavsbergs IF FK
Hammarby IF FF Pojkar 8 (född 2009) Hammarby IF FF 12
Hammarby IF FF Pojkar 8 (född 2009) Hammarby IF FF 09-13
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2008) Hammarby IF FF 3
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2008) Hammarby IF FF 2
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2008) Hammarby IF FF 21
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2008) Hammarby IF FF 5
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2008) Hammarby IF FF 6
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2008) Hammarby IF FF 13 Vit
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2008) Hammarby IF FF 13 Grön
Hammarby IF FF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Hammarby IF FF Lag 3
Hammarby IF FF Pojkar 10 Svår (född 2007) Hammarby IF FF P07-3
Hammarby IF FF Pojkar 10 Svår (född 2007) Hammarby IF FF P07-12
Hammarby IF FF Pojkar 10 Svår (född 2007) Hammarby IF FF P07-4
Hammarby IF FF Pojkar 10 Svår (född 2007) Hammarby IF FF 07:2
Hammarby IF FF Pojkar 11 Svår (född 2006) Hammarby IF FF 10
Hammarby IF FF Pojkar 11 Svår (född 2006) Hammarby IF FF P06-4
Hammarby IF FF Pojkar 11 Svår (född 2006) Hammarby IF FF P06-6
Hammarby IF FF Pojkar 11 Svår (född 2006) Hammarby IF FF 3
Hammarby IF FF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Hammarby IF FF P05-4
Hammarby IF FF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Hammarby IF FF 05.9
Hammarby IF FF Pojkar 12 Svår (född 2005) Hammarby IF FF P05 7 2
Hammarby IF FF Pojkar 12 Svår (född 2005) Hammarby IF FF P05 7 1
Hammarby IF FF Pojkar 13 Lätt (född 2004) Hammarby IF FF 2
Hammarby IF FF Pojkar 13 Svår (född 2004) Hammarby IF FF P04:3
Hammarby IF FF Pojkar 13 Svår (född 2004) Hammarby IF FF 04A
Hammarby IF FF Pojkar 14 Lätt (född 2003) Hammarby IF FF 03-7
Hammarby IF FF Pojkar 15 (född 2002) Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Pojkar 15 SM (född 2002) Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Pojkar 16 (född 2001) Hammarby IF FF 1
Hammarby IF FF Pojkar 16 (född 2001) Hammarby IF FF 3
Hammarby IF FF Pojkar 17 (född 2000) Hammarby IF FF 2
Hammarby IF FF Pojkar 17 (född 2000) Hammarby IF FF 1
Hammarby IF FF Pojkar 17 (född 2000) Hammarby IF FF 3
Hammarby IF FF Flickor 9 (född 2008) Hammarby IF FF 1
Hammarby IF FF Flickor 9 (född 2008) Hammarby IF FF 2
Hammarby IF FF Flickor 13 Lätt (född 2004) Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Flickor 14 Lätt (född 2003) Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Flickor 14 Svår (född 2003) Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Flickor 15 (född 2002) Hammarby IF FF 2
Hammarby IF FF Flickor 15 (född 2002) Hammarby IF FF 3
Hammarby IF FF Flickor 15 SM (född 2002) Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Flickor 16-19 (född 2001-1998) Hammarby IF FF 1
Hammarby IF FF Flickor 16-19 (född 2001-1998) Hammarby IF FF 2
Hammarby IF FF Flickor 17 SM (född 2000) Hammarby IF FF
Hammarby IF FF U21 Flickor (född 1996 och senare) Hammarby IF FF 2
Hammarby IF FF Lag 26 Pojkar 8 (född 2009) Hammarby IF FF Lag 26
Hanvikens SK Pojkar 8 (född 2009) Hanvikens SK Svart
Hanvikens SK Pojkar 8 (född 2009) Hanvikens SK Gul
Hanvikens SK Pojkar 8 (född 2009) Hanvikens SK Blå
Hanvikens SK Pojkar 8 (född 2009) Hanvikens SK Vit
Hanvikens SK Pojkar 8 (född 2009) Hanvikens SK Röd
Hanvikens SK Pojkar 9 (född 2008) Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 9 (född 2008) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 9 (född 2008) Hanvikens SK 3
Hanvikens SK Pojkar 9 (född 2008) Hanvikens SK 4
Hanvikens SK Pojkar 9 (född 2008) Hanvikens SK 5
Hanvikens SK Pojkar 10 Lätt (född 2007) Hanvikens SK 3
Hanvikens SK Pojkar 10 Lätt (född 2007) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 10 Lätt (född 2007) Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 10 Lätt (född 2007) Hanvikens SK 4
Hanvikens SK Pojkar 10 Svår (född 2007) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 10 Svår (född 2007) Hanvikens SK 3
Hanvikens SK Pojkar 11 Lätt (född 2006) Hanvikens SK Blå
Hanvikens SK Pojkar 11 Lätt (född 2006) Hanvikens SK Grön
Hanvikens SK Pojkar 11 Lätt (född 2006) Hanvikens SK Röd
Hanvikens SK Pojkar 11 Lätt (född 2006) Hanvikens SK Gul
Hanvikens SK Pojkar 11 Svår (född 2006) Hanvikens SK Svart
Hanvikens SK Pojkar 11 Svår (född 2006) Hanvikens SK Grå
Hanvikens SK Pojkar 11 Svår (född 2006) Hanvikens SK Vit
Hanvikens SK Pojkar 12 Lätt (född 2005) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 12 Lätt (född 2005) Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 12 Lätt (född 2005) Hanvikens SK 3
Hanvikens SK Pojkar 12 Lätt (född 2005) Hanvikens SK 5
Hanvikens SK Pojkar 12 Lätt (född 2005) Hanvikens SK 4
Hanvikens SK Pojkar 12 Svår (född 2005) Hanvikens SK
Hanvikens SK Pojkar 13 Lätt (född 2004) Hanvikens SK
Hanvikens SK Pojkar 13 Svår (född 2004) Hanvikens SK
Hanvikens SK Pojkar 14 Lätt (född 2003) Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 14 Lätt (född 2003) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 14 Svår (född 2003) Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 14 Svår (född 2003) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 15 (född 2002) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 15 (född 2002) Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 15 SM (född 2002) Hanvikens SK
Hanvikens SK Pojkar 16 (född 2001) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 16 (född 2001) Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 17 (född 2000) Hanvikens SK
Hanvikens SK Pojkar 17 SM (född 2000) Hanvikens SK
Hanvikens SK Flickor 8 (född 2009) Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Flickor 8 (född 2009) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Flickor 9 (född 2008) Hanvikens SK Röd
Hanvikens SK Flickor 9 (född 2008) Hanvikens SK Vit
Hanvikens SK Flickor 10 Lätt (född 2007) Hanvikens SK
Hanvikens SK Flickor 11 Lätt (född 2006) Hanvikens SK
Hanvikens SK Flickor 11 Svår (född 2006) Hanvikens SK
Hanvikens SK Flickor 12 Lätt (född 2005) Hanvikens SK
Hanvikens SK Flickor 13 Lätt (född 2004) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Flickor 13 Lätt (född 2004) Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Flickor 14 Lätt (född 2003) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Flickor 14 Lätt (född 2003) Hanvikens SK 1
Hanvikens SK U21 Flickor (född 1996 och senare) Hanvikens SK
Huddinge IF Pojkar 9 (född 2008) Huddinge IF 1
Huddinge IF Pojkar 9 (född 2008) Huddinge IF 2
Huddinge IF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Huddinge IF
Huddinge IF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Huddinge IF 1
Huddinge IF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Huddinge IF 12
Huddinge IF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Huddinge IF 11
Huddinge IF Flickor 10 Lätt (född 2007) Huddinge IF
Huddinge IF Flickor 10 Svår (född 2007) Huddinge IF
Huddinge IF Flickor 14 Svår (född 2003) Huddinge IF
Hägersten SK Pojkar 13 Lätt (född 2004) Hägersten SK
Hägersten SK Pojkar 13 Svår (född 2004) Hägersten SK 1
Hägersten SK Pojkar 13 Svår (född 2004) Hägersten SK 2
Hägersten SK Pojkar 16 (född 2001) Hägersten SK 2
IF Brommapojkarna Pojkar 9 (född 2008) IF Brommapojkarna Röd
IF Brommapojkarna Pojkar 9 (född 2008) IF Brommapojkarna Svart
IF Brommapojkarna Pojkar 9 (född 2008) IF Brommapojkarna P08-4
IF Brommapojkarna Pojkar 11 Svår (född 2006) IF Brommapojkarna P06-17
IF Brommapojkarna Pojkar 12 Svår (född 2005) IF Brommapojkarna 05-30
IF Brommapojkarna Pojkar 12 Svår (född 2005) IF Brommapojkarna 3
IF Brommapojkarna Pojkar 13 Svår (född 2004) IF Brommapojkarna 2
IF Brommapojkarna Pojkar 13 Svår (född 2004) IF Brommapojkarna 1
IF Brommapojkarna Pojkar 17 (född 2000) IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Flickor 12 Svår (född 2005) IF Brommapojkarna
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 9 (född 2008) IFK Aspudden-Tellus
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 10 Lätt (född 2007) IFK Aspudden-Tellus 1
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 10 Lätt (född 2007) IFK Aspudden-Tellus Gul 1
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 10 Lätt (född 2007) IFK Aspudden-Tellus Gul 2
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 10 Svår (född 2007) IFK Aspudden-Tellus
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 11 Lätt (född 2006) IFK Aspudden-Tellus 1
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 11 Lätt (född 2006) IFK Aspudden-Tellus 2
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 11 Lätt (född 2006) IFK Aspudden-Tellus Barca
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 11 Lätt (född 2006) IFK Aspudden-Tellus Real
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 12 Lätt (född 2005) IFK Aspudden-Tellus
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 14 Lätt (född 2003) IFK Aspudden-Tellus
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 14 Svår (född 2003) IFK Aspudden-Tellus
IFK Aspudden-Tellus Flickor 10 Lätt (född 2007) IFK Aspudden-Tellus
IFK Aspudden-Tellus Flickor 11 Lätt (född 2006) IFK Aspudden-Tellus
IFK Aspudden-Tellus Flickor 12 Lätt (född 2005) IFK Aspudden-Tellus
IFK Haninge Pojkar 10 Svår (född 2007) IFK Haninge 3
IFK Haninge Pojkar 10 Svår (född 2007) IFK Haninge 2
IFK Haninge Pojkar 11 Svår (född 2006) IFK Haninge 2
IFK Haninge Pojkar 12 Svår (född 2005) IFK Haninge 1
IFK Haninge Pojkar 12 Svår (född 2005) IFK Haninge 2
IFK Haninge Pojkar 13 Svår (född 2004) IFK Haninge
IFK Haninge Pojkar 13 Svår (född 2004) IFK Haninge P04:1 vitt
IFK Haninge Pojkar 13 Svår (född 2004) IFK Haninge P04:1 Blå
IFK Haninge Pojkar 14 Lätt (född 2003) IFK Haninge P03 Blå
IFK Haninge Pojkar 14 Lätt (född 2003) IFK Haninge P03 vit
IFK Haninge Pojkar 14 Svår (född 2003) IFK Haninge 2
IFK Haninge Pojkar 14 Svår (född 2003) IFK Haninge 1
IFK Haninge Pojkar 17 (född 2000) IFK Haninge
IFK Lidingö FK Pojkar 11 Svår (född 2006) IFK Lidingö FK 2
IFK Lidingö FK Pojkar 11 Svår (född 2006) IFK Lidingö FK 1
IFK Lidingö FK Pojkar 11 Svår (född 2006) IFK Lidingö FK 3
IFK Lidingö FK Pojkar 12 Svår (född 2005) IFK Lidingö FK 2
IFK Lidingö FK Pojkar 12 Svår (född 2005) IFK Lidingö FK 1
IFK Lidingö FK Pojkar 13 Lätt (född 2004) IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Pojkar 13 Svår (född 2004) IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Pojkar 15 (född 2002) IFK Lidingö FK 2
IFK Lidingö FK Pojkar 15 (född 2002) IFK Lidingö FK 1
IFK Lidingö FK Pojkar 15 (född 2002) IFK Lidingö FK 4
IFK Lidingö FK Pojkar 15 SM (född 2002) IFK Lidingö FK 1
IFK Lidingö FK Flickor 9 (född 2008) IFK Lidingö FK 08:7
IFK Lidingö FK Flickor 10 Svår (född 2007) IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Flickor 11 Svår (född 2006) IFK Lidingö FK
IFK Solna Flickor 14 Lätt (född 2003) IFK Solna
IFK Solna Flickor 14 Svår (född 2003) IFK Solna
IFK Österåker FK Pojkar 11 Lätt (född 2006) IFK Österåker FK
IFK Österåker FK Pojkar 15 SM (född 2002) IFK Österåker FK
IFK Österåker FK Pojkar 16 (född 2001) IFK Österåker FK 1
IFK Österåker FK Pojkar 16 (född 2001) IFK Österåker FK 2
IFK Österåker FK Pojkar 17 SM (född 2000) IFK Österåker FK
IFK Österåker FK Pojkar U21 (född 1996 och senare) IFK Österåker FK
IK Sirius Fotboll Pojkar 16 (född 2001) IK Sirius Fotboll
Ingarö IF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Ingarö IF 1
Ingarö IF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Ingarö IF 2
Ingarö IF Pojkar 15 (född 2002) Ingarö IF
Ingarö IF Pojkar 16 (född 2001) Ingarö IF
Jarlabergs IF Pojkar 8 (född 2009) Jarlabergs IF Gul
Jarlabergs IF Pojkar 8 (född 2009) Jarlabergs IF Svart
Jarlabergs IF Pojkar 14 Svår (född 2003) Jarlabergs IF
Järla IF FK Pojkar 17 (född 2000) Järla IF FK
Järla IF FK Flickor 9 (född 2008) Järla IF FK
Järla IF FK Flickor 14 Lätt (född 2003) Järla IF FK
Järla IF FK Flickor 14 Svår (född 2003) Järla IF FK
Karlbergs BK Pojkar 17 (född 2000) Karlbergs BK
Kista SC KFUM Pojkar 10 Lätt (född 2007) Kista SC KFUM 1
Kista SC KFUM Pojkar 10 Lätt (född 2007) Kista SC KFUM 2
Kista SC KFUM Pojkar 10 Svår (född 2007) Kista SC KFUM
Kista SC KFUM Pojkar 13 Lätt (född 2004) Kista SC KFUM
Kista SC KFUM Pojkar 13 Svår (född 2004) Kista SC KFUM
Konyaspor IF Pojkar 13 Lätt (född 2004) Konyaspor IF
Konyaspor IF Pojkar 13 Svår (född 2004) Konyaspor IF
Konyaspor IF Flickor 13 Lätt (född 2004) Konyaspor IF
Konyaspor Kultur och IF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Konyaspor Kultur och IF
Konyaspor Kultur och IF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Konyaspor Kultur och IF
Konyaspor Kultur och IF Pojkar 16 (född 2001) Konyaspor Kultur och IF 1
Konyaspor Kultur och IF Pojkar 16 (född 2001) Konyaspor Kultur och IF 2
Kungsängens IF Pojkar 17 (född 2000) Kungsängens IF Vit
Kungsängens IF Pojkar 17 (född 2000) Kungsängens IF Röd
Magallanes IF Pojkar 8 (född 2009) Magallanes IF
Magallanes IF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Magallanes IF
Mälarhöjden IK Fotboll Pojkar 11 Svår (född 2006) Mälarhöjden IK Fotboll
Mälarhöjden IK Fotboll Pojkar 14 Lätt (född 2003) Mälarhöjden IK Fotboll Vit
Mälarhöjden IK Fotboll Pojkar 14 Lätt (född 2003) Mälarhöjden IK Fotboll Röd
Mälarhöjden IK Fotboll Pojkar 14 Svår (född 2003) Mälarhöjden IK Fotboll Svart
Mälarhöjden IK Fotboll Flickor 12 Lätt (född 2005) Mälarhöjden IK Fotboll 1
Mälarhöjden IK Fotboll Flickor 12 Lätt (född 2005) Mälarhöjden IK Fotboll 2
Nacka FC Pojkar 12 Svår (född 2005) Nacka FC
Nacka FC Pojkar 13 Svår (född 2004) Nacka FC
Nackdala AIS Pojkar 9 (född 2008) Nackdala AIS 2
Nackdala AIS Pojkar 9 (född 2008) Nackdala AIS 1
Nackdala AIS Pojkar 10 Svår (född 2007) Nackdala AIS
Newroz FC Pojkar 16 (född 2001) Newroz FC
Newroz FC Pojkar U21 (född 1996 och senare) Newroz FC
Nockebyhovs IF Pojkar 15 (född 2002) Nockebyhovs IF
Nynäshamns IF FK Pojkar 16 (född 2001) Nynäshamns IF FK
Nynäshamns IF FK Pojkar U21 (född 1996 och senare) Nynäshamns IF FK
Pershagens SK Pojkar 12 Lätt (född 2005) Pershagens SK
Pershagens SK Pojkar 12 Svår (född 2005) Pershagens SK
Reymersholms IK Pojkar 9 (född 2008) Reymersholms IK
Reymersholms IK Pojkar 13 Svår (född 2004) Reymersholms IK
Rotebro IS FF Pojkar 14 Lätt (född 2003) Rotebro IS FF
Rågsveds IF Pojkar 9 (född 2008) Rågsveds IF Gul
Rågsveds IF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Rågsveds IF
Rågsveds IF Pojkar 15 (född 2002) Rågsveds IF
Rågsveds IF Pojkar 17 (född 2000) Rågsveds IF
Rågsveds IF Flickor 11 Lätt (född 2006) Rågsveds IF
Rågsveds IF Flickor 13 Lätt (född 2004) Rågsveds IF
Rågsveds IF Flickor 14 Lätt (född 2003) Rågsveds IF
Rågsved United Pojkar U21 (född 1996 och senare) Rågsved United
Salem DFF Flickor 17 SM (född 2000) Salem DFF
Saltsjöbadens IF Flickor 12 Lätt (född 2005) Saltsjöbadens IF
Saltsjö-Boo IF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Saltsjö-Boo IF
Saltsjö-Boo IF Pojkar 10 Svår (född 2007) Saltsjö-Boo IF
Saltsjö-Boo IF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Saltsjö-Boo IF
Saltsjö-Boo IF Pojkar 11 Svår (född 2006) Saltsjö-Boo IF
Saltsjö-Boo IF Pojkar 13 Lätt (född 2004) Saltsjö-Boo IF 1
Saltsjö-Boo IF Pojkar 13 Lätt (född 2004) Saltsjö-Boo IF 2
Saltsjö-Boo IF Flickor 11 Svår (född 2006) Saltsjö-Boo IF
Saltsjö-Boo IF Flickor 13 Lätt (född 2004) Saltsjö-Boo IF 2
Saltsjö-Boo IF Flickor 13 Lätt (född 2004) Saltsjö-Boo IF 3
Saltsjö-Boo IF Flickor 13 Lätt (född 2004) Saltsjö-Boo IF 1
Saltsjö-Boo IF Flickor 13 Svår (född 2004) Saltsjö-Boo IF
Saltsjö-Boo IF Flickor 14 Lätt (född 2003) Saltsjö-Boo IF 1
Saltsjö-Boo IF Flickor 14 Lätt (född 2003) Saltsjö-Boo IF 2
Segeltorps IF Pojkar 9 (född 2008) Segeltorps IF 1
Segeltorps IF Pojkar 9 (född 2008) Segeltorps IF A
Segeltorps IF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Segeltorps IF
Segeltorps IF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Segeltorps IF
Segeltorps IF Pojkar 12 Svår (född 2005) Segeltorps IF 2
Segeltorps IF Pojkar 12 Svår (född 2005) Segeltorps IF 1
Segeltorps IF Pojkar 16 (född 2001) Segeltorps IF Urdin
Segeltorps IF Pojkar 16 (född 2001) Segeltorps IF Txuri
Segeltorps IF Flickor 12 Svår (född 2005) Segeltorps IF
Segeltorps IF Flickor 15 (född 2002) Segeltorps IF
Segeltorps IF Flickor 15 SM (född 2002) Segeltorps IF
Sickla IF Pojkar 9 (född 2008) Sickla IF 08 Svart
Sickla IF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Sickla IF 1
Sickla IF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Sickla IF 2
Sickla IF Pojkar 14 Svår (född 2003) Sickla IF
Sickla IF Flickor 14 Lätt (född 2003) Sickla IF
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 11 Svår (född 2006) Skogås-Trångsunds FF 2
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 11 Svår (född 2006) Skogås-Trångsunds FF 1
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 12 Svår (född 2005) Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 14 Svår (född 2003) Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 14 Lätt (född 2003) Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF P06:1 Pojkar 11 Svår (född 2006) Skogås-Trångsunds FF P06:1
Skå IK & Bygdegård Pojkar 14 Lätt (född 2003) Skå IK & Bygdegård
Sköndals IK FK Pojkar 13 Lätt (född 2004) Sköndals IK FK
Sköndals IK FK Pojkar 15 SM (född 2002) Sköndals IK FK 1
Sollentuna FK Pojkar 13 Svår (född 2004) Sollentuna FK
Sollentuna FK Pojkar 14 Lätt (född 2003) Sollentuna FK Vit
Sollentuna FK Pojkar 14 Svår (född 2003) Sollentuna FK Svart
Sollentuna FK Pojkar 15 (född 2002) Sollentuna FK 2
Sollentuna FK Pojkar 15 (född 2002) Sollentuna FK 1
Sollentuna FK Flickor 11 Svår (född 2006) Sollentuna FK F06 Silverdal
Spånga IS FK Pojkar 15 (född 2002) Spånga IS FK
Spårvägens FF Pojkar 9 (född 2008) Spårvägens FF
Spårvägens FF Pojkar 17 (född 2000) Spårvägens FF
Spårvägens FF Pojkar 17 SM (född 2000) Spårvägens FF
Stadshagens IF Flickor 9 (född 2008) Stadshagens IF
Stockholm United FF Flickor 15 SM (född 2002) Stockholm United FF
Stockholm United FF Flickor 16-19 (född 2001-1998) Stockholm United FF
Stockholm United FF Flickor 17 SM (född 2000) Stockholm United FF
Stockholm United FF U21 Flickor (född 1996 och senare) Stockholm United FF
Stureby SK Pojkar 8 (född 2009) Stureby SK
Stureby SK Flickor 10 Lätt (född 2007) Stureby SK vit
Stureby SK Flickor 10 Svår (född 2007) Stureby SK blå
Stureby SK Flickor 11 Lätt (född 2006) Stureby SK
Stureby SK Flickor 11 Svår (född 2006) Stureby SK
Stureby SK Flickor 12 Lätt (född 2005) Stureby SK
Stureby SK Flickor 12 Svår (född 2005) Stureby SK
Stuvsta IF Pojkar 16 (född 2001) Stuvsta IF
Stuvsta IF Flickor 13 Lätt (född 2004) Stuvsta IF
Stuvsta IF Flickor 14 Lätt (född 2003) Stuvsta IF
Stuvsta IF Flickor 16-19 (född 2001-1998) Stuvsta IF
Sätra SK Flickor 16-19 (född 2001-1998) Sätra SK
Sätra SK U21 Flickor (född 1996 och senare) Sätra SK
Sörskogens IF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Sörskogens IF
Sörskogens IF Pojkar 11 Svår (född 2006) Sörskogens IF
Tullinge TP FK Pojkar 14 Svår (född 2003) Tullinge TP FK
Tullinge TP FK Flickor 11 Lätt (född 2006) Tullinge TP FK
Tullinge TP FK Flickor 13 Lätt (född 2004) Tullinge TP FK
Tungelsta IF Pojkar 13 Lätt (född 2004) Tungelsta IF
Tungelsta IF Pojkar 15 (född 2002) Tungelsta IF
Tungelsta IF Flickor 12 Lätt (född 2005) Tungelsta IF
Tyresö FF Pojkar 8 (född 2009) Tyresö FF Krusboda Röd
Tyresö FF Pojkar 8 (född 2009) Tyresö FF Strand/Brevik
Tyresö FF Pojkar 8 (född 2009) Tyresö FF Centrum
Tyresö FF Pojkar 9 (född 2008) Tyresö FF K/F 1
Tyresö FF Pojkar 9 (född 2008) Tyresö FF K/F 2
Tyresö FF Pojkar 9 (född 2008) Tyresö FF K/F 3
Tyresö FF Pojkar 9 (född 2008) Tyresö FF Centrum Gul
Tyresö FF Pojkar 9 (född 2008) Tyresö FF Centrum Röd
Tyresö FF Pojkar 9 (född 2008) Tyresö FF Strand 1
Tyresö FF Pojkar 9 (född 2008) Tyresö FF Strand 2
Tyresö FF Pojkar 9 (född 2008) Tyresö FF Strand 3
Tyresö FF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Tyresö FF Brevik
Tyresö FF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Tyresö FF Krusboda Blå
Tyresö FF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Tyresö FF Slottet
Tyresö FF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Tyresö FF Centrum
Tyresö FF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Tyresö FF Krusboda Röd
Tyresö FF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Tyresö FF Krusboda Gul
Tyresö FF Pojkar 10 Svår (född 2007) Tyresö FF Slottet
Tyresö FF Pojkar 10 Svår (född 2007) Tyresö FF Centrum
Tyresö FF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Tyresö FF Strand 1
Tyresö FF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Tyresö FF Fårdala/Öringe 2
Tyresö FF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Tyresö FF Strand 2
Tyresö FF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Tyresö FF Strand 3
Tyresö FF Pojkar 11 Lätt (född 2006) Tyresö FF Fårdala/Öringe 1
Tyresö FF Pojkar 11 Svår (född 2006) Tyresö FF Fårdala/Öringe
Tyresö FF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Tyresö FF Fårdala/Öringe
Tyresö FF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Tyresö FF Centrum 2
Tyresö FF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Tyresö FF Centrum 1
Tyresö FF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Tyresö FF S/B 1
Tyresö FF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Tyresö FF S/B 2
Tyresö FF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Tyresö FF S/B 3
Tyresö FF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Tyresö FF Krusboda 1
Tyresö FF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Tyresö FF Krusboda 2
Tyresö FF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Tyresö FF Centrum 3
Tyresö FF Pojkar 12 Svår (född 2005) Tyresö FF Centrum
Tyresö FF Pojkar 12 Svår (född 2005) Tyresö FF S/B
Tyresö FF Pojkar 12 Svår (född 2005) Tyresö FF Krusboda
Tyresö FF Pojkar 12 Svår (född 2005) Tyresö FF Fårdala/Öringe
Tyresö FF Pojkar 13 Lätt (född 2004) Tyresö FF Krusboda
Tyresö FF Pojkar 13 Lätt (född 2004) Tyresö FF Centrum
Tyresö FF Pojkar 13 Svår (född 2004) Tyresö FF Centrum
Tyresö FF Pojkar 13 Svår (född 2004) Tyresö FF Krusboda
Tyresö FF Pojkar 13 Svår (född 2004) Tyresö FF Strand 1
Tyresö FF Pojkar 13 Svår (född 2004) Tyresö FF Strand 2
Tyresö FF Pojkar 14 Lätt (född 2003) Tyresö FF 2
Tyresö FF Pojkar 14 Lätt (född 2003) Tyresö FF 3
Tyresö FF Pojkar 14 Lätt (född 2003) Tyresö FF 4
Tyresö FF Pojkar 14 Svår (född 2003) Tyresö FF
Tyresö FF Pojkar 15 (född 2002) Tyresö FF 1
Tyresö FF Pojkar 15 (född 2002) Tyresö FF 2
Tyresö FF Pojkar 15 SM (född 2002) Tyresö FF
Tyresö FF Pojkar 16 (född 2001) Tyresö FF 2
Tyresö FF Pojkar 16 (född 2001) Tyresö FF 3
Tyresö FF Pojkar 16 (född 2001) Tyresö FF 4
Tyresö FF Pojkar 17 (född 2000) Tyresö FF 4
Tyresö FF Pojkar 17 (född 2000) Tyresö FF 3
Tyresö FF Pojkar 17 (född 2000) Tyresö FF 2
Tyresö FF Pojkar 17 (född 2000) Tyresö FF 1
Tyresö FF Pojkar 17 (född 2000) Tyresö FF 67
Tyresö FF Pojkar 17 SM (född 2000) Tyresö FF
Tyresö FF Pojkar U21 (född 1996 och senare) Tyresö FF
Tyresö FF Flickor 8 (född 2009) Tyresö FF 3
Tyresö FF Flickor 8 (född 2009) Tyresö FF 2
Tyresö FF Flickor 8 (född 2009) Tyresö FF 1
Tyresö FF Flickor 9 (född 2008) Tyresö FF 1
Tyresö FF Flickor 9 (född 2008) Tyresö FF 3
Tyresö FF Flickor 9 (född 2008) Tyresö FF 2
Tyresö FF Flickor 9 (född 2008) Tyresö FF 4
Tyresö FF Flickor 10 Lätt (född 2007) Tyresö FF 1
Tyresö FF Flickor 10 Lätt (född 2007) Tyresö FF 2
Tyresö FF Flickor 10 Svår (född 2007) Tyresö FF
Tyresö FF Flickor 11 Lätt (född 2006) Tyresö FF 1
Tyresö FF Flickor 11 Lätt (född 2006) Tyresö FF 2
Tyresö FF Flickor 12 Lätt (född 2005) Tyresö FF 2
Tyresö FF Flickor 12 Lätt (född 2005) Tyresö FF 1
Tyresö FF Flickor 12 Svår (född 2005) Tyresö FF 2
Tyresö FF Flickor 12 Svår (född 2005) Tyresö FF 1
Tyresö FF Flickor 13 Lätt (född 2004) Tyresö FF Röd
Tyresö FF Flickor 13 Lätt (född 2004) Tyresö FF Gul
Tyresö FF Flickor 13 Lätt (född 2004) Tyresö FF Grön
Tyresö FF Flickor 13 Svår (född 2004) Tyresö FF Gul
Tyresö FF Flickor 13 Svår (född 2004) Tyresö FF Grön
Tyresö FF Flickor 14 Lätt (född 2003) Tyresö FF 2
Tyresö FF Flickor 14 Lätt (född 2003) Tyresö FF 3
Tyresö FF Flickor 14 Lätt (född 2003) Tyresö FF 1
Tyresö FF Flickor 14 Svår (född 2003) Tyresö FF
Tyresö FF Flickor 15 (född 2002) Tyresö FF
Tyresö FF Flickor 15 SM (född 2002) Tyresö FF
Tyresö FF Flickor 16-19 (född 2001-1998) Tyresö FF F16-19 1
Tyresö FF Flickor 16-19 (född 2001-1998) Tyresö FF J19 2
Tyresö FF Flickor 16-19 (född 2001-1998) Tyresö FF F16-19 2
Tyresö FF Flickor 16-19 (född 2001-1998) Tyresö FF J19 1
Tyresö FF Flickor 17 SM (född 2000) Tyresö FF
Täby FK Flickor 14 Lätt (född 2003) Täby FK
Täby FK Flickor 14 Svår (född 2003) Täby FK
Vallentuna BK Pojkar 14 Lätt (född 2003) Vallentuna BK
Vallentuna BK Pojkar 15 (född 2002) Vallentuna BK
Vallentuna BK Pojkar 16 (född 2001) Vallentuna BK
Vasalunds IF Pojkar 10 Svår (född 2007) Vasalunds IF Kista
Vasalunds IF Pojkar 10 Svår (född 2007) Vasalunds IF Rinkeby
Vasalunds IF Pojkar 13 Lätt (född 2004) Vasalunds IF
Vasalunds IF Pojkar 13 Svår (född 2004) Vasalunds IF 1
Vasalunds IF Pojkar 13 Svår (född 2004) Vasalunds IF 2
Vasalunds IF 2 Pojkar 12 Lätt (född 2005) Vasalunds IF 2
Vasastans BK Pojkar 13 Svår (född 2004) Vasastans BK 2
Vasastans BK Pojkar 13 Svår (född 2004) Vasastans BK 1
Vega FC Pojkar 8 (född 2009) Vega FC Svart
Vega FC Pojkar 8 (född 2009) Vega FC Vit
Vega FC Pojkar 8 (född 2009) Vega FC Mix
Vendelsö IK Pojkar 8 (född 2009) Vendelsö IK Vmalm
Vendelsö IK Pojkar 8 (född 2009) Vendelsö IK Sågen
Vendelsö IK Pojkar 9 (född 2008) Vendelsö IK
Vendelsö IK Pojkar 10 Lätt (född 2007) Vendelsö IK
Vendelsö IK Pojkar 10 Svår (född 2007) Vendelsö IK
Vendelsö IK Pojkar 12 Svår (född 2005) Vendelsö IK
Vendelsö IK Pojkar 13 Lätt (född 2004) Vendelsö IK 1
Vendelsö IK Pojkar 13 Lätt (född 2004) Vendelsö IK 2
Vendelsö IK Pojkar 13 Svår (född 2004) Vendelsö IK 1
Vendelsö IK Pojkar 13 Svår (född 2004) Vendelsö IK 2
Vendelsö IK Pojkar 14 Lätt (född 2003) Vendelsö IK 1
Vendelsö IK Pojkar 14 Lätt (född 2003) Vendelsö IK 2
Vendelsö IK Pojkar 14 Svår (född 2003) Vendelsö IK
Vendelsö IK Pojkar U21 (född 1996 och senare) Vendelsö IK 1
Vendelsö IK Pojkar U21 (född 1996 och senare) Vendelsö IK 2
Vendelsö IK Flickor 8 (född 2009) Vendelsö IK 2
Vendelsö IK Flickor 8 (född 2009) Vendelsö IK 1
Vendelsö IK Flickor 9 (född 2008) Vendelsö IK Blå
Vendelsö IK Flickor 9 (född 2008) Vendelsö IK Rosa
Vendelsö IK Flickor 11 Lätt (född 2006) Vendelsö IK
Vendelsö IK Flickor 11 Svår (född 2006) Vendelsö IK
Väsby IK FK Pojkar 13 Lätt (född 2004) Väsby IK FK
Västerhaninge IF Pojkar 14 Svår (född 2003) Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Pojkar 15 (född 2002) Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Flickor 9 (född 2008) Västerhaninge IF
Åkersberga FC Pojkar 10 Svår (född 2007) Åkersberga FC
Åkersberga FC Pojkar 14 Svår (född 2003) Åkersberga FC
Årsta FF Pojkar 12 Lätt (född 2005) Årsta FF
Årsta FF Pojkar 14 Lätt (född 2003) Årsta FF
Årsta FF Pojkar 15 (född 2002) Årsta FF
Årsta FF Pojkar 15 SM (född 2002) Årsta FF
Älta IF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Älta IF 1
Älta IF Pojkar 10 Lätt (född 2007) Älta IF 2
Älta IF Pojkar 13 Lätt (född 2004) Älta IF
Älta IF Pojkar 14 Lätt (född 2003) Älta IF 1
Älta IF Pojkar 14 Lätt (född 2003) Älta IF 2
Älta IF Pojkar 14 Svår (född 2003) Älta IF
Älta IF Pojkar 15 (född 2002) Älta IF
Älta IF Pojkar U21 (född 1996 och senare) Älta IF
Älta IF Flickor 11 Lätt (född 2006) Älta IF
Älta IF Flickor 11 Svår (född 2006) Älta IF
Älta IF Flickor 12 Lätt (född 2005) Älta IF
Älta IF Flickor 12 Svår (född 2005) Älta IF
Älta IF Flickor 13 Svår (född 2004) Älta IF
Älta IF U21 Flickor (född 1996 och senare) Älta IF
Älvsjö AIK FF Pojkar 8 (född 2009) Älvsjö AIK FF Svart
Älvsjö AIK FF Pojkar 9 (född 2008) Älvsjö AIK FF 1
Älvsjö AIK FF Pojkar 13 Lätt (född 2004) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Pojkar 14 Svår (född 2003) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Pojkar 16 (född 2001) Älvsjö AIK FF 1
Älvsjö AIK FF Pojkar 16 (född 2001) Älvsjö AIK FF Blå
Älvsjö AIK FF Pojkar 17 (född 2000) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Pojkar 17 SM (född 2000) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 9 (född 2008) Älvsjö AIK FF 1
Älvsjö AIK FF Flickor 9 (född 2008) Älvsjö AIK FF 2
Älvsjö AIK FF Flickor 11 Lätt (född 2006) Älvsjö AIK FF 2
Älvsjö AIK FF Flickor 11 Lätt (född 2006) Älvsjö AIK FF 1
Älvsjö AIK FF Flickor 12 Lätt (född 2005) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 13 Lätt (född 2004) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 13 Svår (född 2004) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 14 Lätt (född 2003) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 14 Svår (född 2003) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 15 (född 2002) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 15 SM (född 2002) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 16-19 (född 2001-1998) Älvsjö AIK FF 3
Älvsjö AIK FF Flickor 16-19 (född 2001-1998) Älvsjö AIK FF 2
Älvsjö AIK FF Flickor 17 SM (född 2000) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF U21 Flickor (född 1996 och senare) Älvsjö AIK FF 1
Ängby IF Pojkar 12 Svår (född 2005) Ängby IF grön
Örby IS Pojkar 10 Lätt (född 2007) Örby IS 2
Örby IS Pojkar 10 Lätt (född 2007) Örby IS 1
Örby IS Pojkar 14 Svår (född 2003) Örby IS
Örby IS Pojkar 17 (född 2000) Örby IS
Örby IS Flickor 9 (född 2008) Örby IS
Örby IS Flickor 10 Svår (född 2007) Örby IS
Örby IS Flickor 13 Lätt (född 2004) Örby IS
Örby IS Flickor 13 Svår (född 2004) Örby IS
Ösmo GIF FK Pojkar 15 (född 2002) Ösmo GIF FK
Stadium Adidas Tyresö Kommun Sibylla Sporrong Coca Cola