Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AIK FF Pojkar 9 (född 2009) AIK FF Lila
AIK FF Flickor 8 (född 2010) AIK FF Lila
AIK FF Flickor 8 (född 2010) AIK FF Rosa
Apollon Solna FK Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy Apollon Solna FK
Arameisk-Syrianska IF Pojkar 13 Lätt (född 2005) Arameisk-Syrianska IF
Arameisk-Syrianska IF Pojkar 13 Svår (född 2005) Arameisk-Syrianska IF
Atletico rinkeby Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Atletico rinkeby
Atletico rinkeby Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Atletico rinkeby
Bagarmossen Kärrtorp BK Pojkar 17 SM (född 2001) Bagarmossen Kärrtorp BK
Bagarmossen Kärrtorp BK Flickor 11 Lätt (född 2007) Bagarmossen Kärrtorp BK Bagarmossens kärrtorps bollklubb
Bagarmossen Kärrtorp BK Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Bagarmossen Kärrtorp BK
Bele Barkarby FF Pojkar 11 Svår (född 2007) Bele Barkarby FF
Bele Barkarby FF Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Bele Barkarby FF Lag SE
Bele Barkarby FF Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Bele Barkarby FF Lag SH
Bele Barkarby FF Pojkar 17 SM (född 2001) Bele Barkarby FF
Bollskola IF Tigrarna Flickor 10 Lätt (född 2008) Bollskola IF Tigrarna
Bollstanäs SK Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Bollstanäs SK
Bollstanäs SK Pojkar 16 (född 2002) Bollstanäs SK
Bollstanäs SK Pojkar U21 (född 1997 och senare) Bollstanäs SK
Boo FF Pojkar 11 Svår (född 2007) Boo FF
Boo FF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Boo FF P06:2
Boo FF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Boo FF
Boo FF Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Boo FF
Boo FF Flickor 10 Lätt (född 2008) Boo FF
Boo FF Flickor 12 Svår (född 2006) Boo FF
Boo FF Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage Boo FF
Boo FF Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage Boo FF
Boo FF Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö Boo FF
Boo FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö Boo FF DamJ
Boo FF Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta Boo FF DamJ
Bromstens IK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Bromstens IK Bik p03 svart
Brottby SK Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage Brottby SK
Brottby SK Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö Brottby SK
Djurgårdens IF FF Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö Djurgårdens IF FF
Djurgårdens IF FF Pojkar 16 (född 2002) Djurgårdens IF FF DIF 02:3
Djurgårdens IF FF Flickor 12 Svår (född 2006) Djurgårdens IF FF
Djurgårdens IF FF Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta Djurgårdens IF FF
Enskede IK Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Enskede IK P08 Marin
Enskede IK Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Enskede IK 1
Enskede IK Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Enskede IK 2 grön
Enskede IK Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Enskede IK
Enskede IK Pojkar 13 Lätt (född 2005) Enskede IK
Enskede IK Pojkar 13 Svår (född 2005) Enskede IK
Enskede IK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Enskede IK
Enskede IK Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Enskede IK
Enskede IK Pojkar 16 (född 2002) Enskede IK
Enskede IK Flickor 8 (född 2010) Enskede IK 1
Enskede IK Flickor 8 (född 2010) Enskede IK Grön 2
Enskede IK Flickor 9 (född 2009) Enskede IK Vit/Blå
Enskede IK Flickor 11 Lätt (född 2007) Enskede IK 2
Enskede IK Flickor 11 Lätt (född 2007) Enskede IK 1
Enskede IK Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage Enskede IK
Enskede IK Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage Enskede IK
Enskede IK Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Enskede IK
Enskede IK Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Enskede IK
Enskede IK Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta Enskede IK
Enskede IK U21 Flickor (född 1997 och senare) Enskede IK
Erikslunds KF Flickor 10 Lätt (född 2008) Erikslunds KF vit
Erikslunds KF Flickor 10 Svår (född 2008) Erikslunds KF grön
Falcao Futsal Club Pojkar 13 Svår (född 2005) Falcao Futsal Club
Falcao Futsal Club Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Falcao Futsal Club
Falcao Futsal Club Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Falcao Futsal Club
FC Boo Pojkar 11 Svår (född 2007) FC Boo
FC Boo Pojkar 13 Lätt (född 2005) FC Boo Vit
FC Boo Pojkar 13 Svår (född 2005) FC Boo Svart
FC Hallunda Pojkar 16 (född 2002) FC Hallunda
FC Järfälla Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö FC Järfälla
FC Järfälla Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö FC Järfälla
FC Järfälla Pojkar 16 (född 2002) FC Järfälla 1 Vit
FC Järfälla Pojkar 16 (född 2002) FC Järfälla 2 Svart
FC Järfälla Pojkar 17 SM (född 2001) FC Järfälla
Fittja IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Fittja IF P-08
Fittja IF Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Fittja IF P-04
Fittja IF Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Fittja IF Lag 2
FOC Farsta Pojkar 11 Svår (född 2007) FOC Farsta
FOC Farsta Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy FOC Farsta vit
FOC Farsta Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö FOC Farsta röd
FOC Farsta Pojkar 16 (född 2002) FOC Farsta
Gröndals IK Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Gröndals IK
Hammarby IF FF Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy Hammarby IF FF 1
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2009) Hammarby IF FF 1
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2009) Hammarby IF FF 13
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2009) Hammarby IF FF Hammarby 09:16
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2009) Hammarby IF FF 11
Hammarby IF FF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Hammarby IF FF 06-5
Hammarby IF FF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Hammarby IF FF 06-4
Hammarby IF FF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Hammarby IF FF 06-10 Vit
Hammarby IF FF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Hammarby IF FF 06-10 Grön
Hammarby IF FF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Hammarby IF FF 06-5
Hammarby IF FF Pojkar 13 Lätt (född 2005) Hammarby IF FF Lag 8
Hammarby IF FF Pojkar 13 Svår (född 2005) Hammarby IF FF Lag 3
Hammarby IF FF Pojkar 13 Svår (född 2005) Hammarby IF FF lag 05:7 grön
Hammarby IF FF Pojkar 13 Svår (född 2005) Hammarby IF FF lag 05:7 vit
Hammarby IF FF Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Hammarby IF FF P04.3
Hammarby IF FF Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Hammarby IF FF P04 2
Hammarby IF FF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Hammarby IF FF P03-7
Hammarby IF FF Pojkar 16 (född 2002) Hammarby IF FF Grön
Hammarby IF FF Pojkar 16 (född 2002) Hammarby IF FF Vit
Hammarby IF FF Pojkar 17 (född 2001) Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Pojkar U21 (född 1997 och senare) Hammarby IF FF 00:4
Hammarby IF FF Flickor 10 Svår (född 2008) Hammarby IF FF 2
Hammarby IF FF Flickor 10 Svår (född 2008) Hammarby IF FF 1
Hammarby IF FF Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö Hammarby IF FF F04 Akademi 1
Hammarby IF FF Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö Hammarby IF FF F04 Akademi 2
Hammarby IF FF Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Hammarby IF FF utv
Hammarby IF FF Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Hammarby IF FF Akademi
Hammarby IF FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta Hammarby IF FF
Hanvikens SK Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 9 (född 2009) Hanvikens SK 2 Vit
Hanvikens SK Pojkar 9 (född 2009) Hanvikens SK 1 Röd
Hanvikens SK Pojkar 9 (född 2009) Hanvikens SK 3 Svart
Hanvikens SK Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Hanvikens SK Röd
Hanvikens SK Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Hanvikens SK Vit
Hanvikens SK Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö Hanvikens SK
Hanvikens SK Pojkar 11 Lätt (född 2007) Hanvikens SK 1 Hsk P07
Hanvikens SK Pojkar 11 Lätt (född 2007) Hanvikens SK 2 Hsk P07
Hanvikens SK Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Hanvikens SK Blå
Hanvikens SK Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Hanvikens SK Vit
Hanvikens SK Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Hanvikens SK Gul
Hanvikens SK Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Hanvikens SK Röd
Hanvikens SK Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Hanvikens SK Svart
Hanvikens SK Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Hanvikens SK Grå
Hanvikens SK Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Hanvikens SK Grön
Hanvikens SK Pojkar 13 Lätt (född 2005) Hanvikens SK Röd
Hanvikens SK Pojkar 13 Lätt (född 2005) Hanvikens SK Vit
Hanvikens SK Pojkar 13 Lätt (född 2005) Hanvikens SK Blå
Hanvikens SK Pojkar 13 Svår (född 2005) Hanvikens SK Svart
Hanvikens SK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Hanvikens SK Röd
Hanvikens SK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Hanvikens SK Vit
Hanvikens SK Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Hanvikens SK
Hanvikens SK Pojkar 16 (född 2002) Hanvikens SK 3
Hanvikens SK Pojkar 16 (född 2002) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 16 (född 2002) Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar U21 (född 1997 och senare) Hanvikens SK P00
Hanvikens SK Flickor 9 (född 2009) Hanvikens SK Röd
Hanvikens SK Flickor 9 (född 2009) Hanvikens SK Vit
Hanvikens SK Flickor 9 (född 2009) Hanvikens SK Gul
Hanvikens SK Flickor 10 Svår (född 2008) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Flickor 10 Svår (född 2008) Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Flickor 11 Lätt (född 2007) Hanvikens SK
Hanvikens SK Flickor 11 Svår (född 2007) Hanvikens SK
Hanvikens SK Flickor 12 Lätt (född 2006) Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Flickor 12 Lätt (född 2006) Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage Hanvikens SK
Hanvikens SK Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö Hanvikens SK Röd
Hanvikens SK Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö Hanvikens SK Vit
Huddinge IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Huddinge IF P08:1a
Huddinge IF Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö Huddinge IF P08:1b
Huddinge IF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Huddinge IF 12
Huddinge IF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Huddinge IF 11
Huddinge IF Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage Huddinge IF
Hägersten SK Pojkar 9 (född 2009) Hägersten SK
Hägersten SK Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Hägersten SK
Hägersten SK Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Hägersten SK
Hägersten SK Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Hägersten SK Gul
Hägersten SK Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Hägersten SK 1
Hägersten SK Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Hägersten SK 2
Hägersten SK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Hägersten SK
Hässelby SK FF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Hässelby SK FF P06-3
Hässelby SK FF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Hässelby SK FF
IF Brommapojkarna Pojkar 9 (född 2009) IF Brommapojkarna P09-7
IF Brommapojkarna Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö IF Brommapojkarna P08-24
IF Brommapojkarna Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö IF Brommapojkarna 08-4
IF Brommapojkarna Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö IF Brommapojkarna P08-12
IF Brommapojkarna Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy IF Brommapojkarna BP06-3
IF Brommapojkarna Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö IF Brommapojkarna BP 06/21 U
IF Brommapojkarna Pojkar 13 Lätt (född 2005) IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Pojkar 13 Svår (född 2005) IF Brommapojkarna 05-6
IF Brommapojkarna Pojkar 13 Svår (född 2005) IF Brommapojkarna 2
IF Brommapojkarna Pojkar 16 (född 2002) IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö IF Brommapojkarna
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö IFK Aspudden-Tellus Tellus-Real
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö IFK Aspudden-Tellus Tellus-Barca
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy IFK Aspudden-Tellus Aspudden Tellus Atletico
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy IFK Aspudden-Tellus Aspudden Tellus Real
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 13 Svår (född 2005) IFK Aspudden-Tellus
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö IFK Aspudden-Tellus 1
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö IFK Aspudden-Tellus 2
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö IFK Aspudden-Tellus
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 17 SM (född 2001) IFK Aspudden-Tellus Tellus
IFK Aspudden-Tellus Flickor 8 (född 2010) IFK Aspudden-Tellus Gul Lag 2
IFK Aspudden-Tellus Flickor 8 (född 2010) IFK Aspudden-Tellus Gul Lag 1
IFK Haninge Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy IFK Haninge blå
IFK Haninge Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö IFK Haninge P08:1
IFK Haninge Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö IFK Haninge P08:2
IFK Haninge Pojkar 13 Svår (född 2005) IFK Haninge 2
IFK Haninge Pojkar 13 Svår (född 2005) IFK Haninge 1
IFK Haninge Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB IFK Haninge 1 Vitt
IFK Haninge Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB IFK Haninge 1 Blå
IFK Haninge Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB IFK Haninge P04:2
IFK Haninge Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö IFK Haninge vit
IFK Haninge Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö IFK Haninge P03:2 vit
IFK Haninge Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö IFK Haninge P03:2 blå
IFK Haninge Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö IFK Haninge blå
IFK Lidingö FK Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Pojkar 13 Lätt (född 2005) IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Pojkar 13 Svår (född 2005) IFK Lidingö FK 1
IFK Lidingö FK Pojkar 13 Svår (född 2005) IFK Lidingö FK 2
IFK Lidingö FK Pojkar 13 Svår (född 2005) IFK Lidingö FK Orange
IFK Lidingö FK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Flickor 10 Svår (född 2008) IFK Lidingö FK F08:9
IFK Lidingö FK Flickor 10 Svår (född 2008) IFK Lidingö FK F08:11
IFK Lidingö FK Flickor 11 Svår (född 2007) IFK Lidingö FK F07:4
IFK Lidingö FK Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage IFK Lidingö FK
IFK Solna Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö IFK Solna
IFK Österåker FK Pojkar 11 Lätt (född 2007) IFK Österåker FK
IF Olympia Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö IF Olympia
IF Olympia Pojkar 11 Lätt (född 2007) IF Olympia
Ingarö IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Ingarö IF 1
Ingarö IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Ingarö IF 3
Ingarö IF Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö Ingarö IF
Ingarö IF Pojkar 13 Lätt (född 2005) Ingarö IF 1
Ingarö IF Pojkar 17 (född 2001) Ingarö IF
Jarlabergs IF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Jarlabergs IF 1
Jarlabergs IF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Jarlabergs IF 2
Jarlabergs IF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Jarlabergs IF
Jarlabergs IF Flickor 12 Svår (född 2006) Jarlabergs IF
Järfälla FF Pojkar 13 Lätt (född 2005) Järfälla FF
Järfälla FF Pojkar 13 Svår (född 2005) Järfälla FF
Järla IF FK Flickor 10 Lätt (född 2008) Järla IF FK
Karlbergs BK Pojkar 9 (född 2009) Karlbergs BK P09 Vit
Karlbergs BK Pojkar 9 (född 2009) Karlbergs BK P09 Grön
Karlbergs BK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Karlbergs BK
Kista Galaxy FC Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Kista Galaxy FC
Kista SC KFUM Pojkar 13 Svår (född 2005) Kista SC KFUM
Magallanes IF Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy Magallanes IF
Magallanes IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Magallanes IF
Mälarhöjden IK Fotboll Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Mälarhöjden IK Fotboll
Mälarhöjden IK Fotboll Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Mälarhöjden IK Fotboll
Mälarhöjden IK Fotboll Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Mälarhöjden IK Fotboll
Mälarhöjden IK Fotboll Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö Mälarhöjden IK Fotboll
Märsta ik Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Märsta ik
Nacka FC Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö Nacka FC
Nacka FC Flickor 11 Svår (född 2007) Nacka FC
Nacka FC Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage Nacka FC 1
Nacka FC Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage Nacka FC 2
Nacka FC Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö Nacka FC
Nacka Juniors FF Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Nacka Juniors FF
Newroz FC Pojkar 16 (född 2002) Newroz FC
Nya Södertälje KFF Pojkar 13 Lätt (född 2005) Nya Södertälje KFF
Nya Södertälje KFF Pojkar 16 (född 2002) Nya Södertälje KFF KFF
Reymersholms IK Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Reymersholms IK P08:3
Reymersholms IK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Reymersholms IK
Reymersholms IK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Reymersholms IK
Rågsveds IF Pojkar 13 Lätt (född 2005) Rågsveds IF Grön
Rågsveds IF Pojkar 13 Lätt (född 2005) Rågsveds IF Gul
Rågsveds IF Pojkar 17 (född 2001) Rågsveds IF
Rågsveds IF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö Rågsveds IF
Rönninge Salem Fotboll Pojkar 13 Lätt (född 2005) Rönninge Salem Fotboll 1 gul
Rönninge Salem Fotboll Pojkar 13 Lätt (född 2005) Rönninge Salem Fotboll 2 svart
Rönninge Salem Fotboll Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Rönninge Salem Fotboll
Saltsjö-Boo IF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Saltsjö-Boo IF
Saltsjö-Boo IF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö Saltsjö-Boo IF Vit
Saltsjö-Boo IF Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö Saltsjö-Boo IF Svart
Segeltorps IF Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage Segeltorps IF
Sickla IF Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö Sickla IF Medel
Sickla IF Pojkar 11 Lätt (född 2007) Sickla IF Blå 1
Sickla IF Pojkar 11 Svår (född 2007) Sickla IF Blå 3
Sickla IF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Sickla IF
Sickla IF Flickor 12 Lätt (född 2006) Sickla IF Sickla IF F-06 Röd
Sickla IF Flickor 12 Lätt (född 2006) Sickla IF Sickla IF F-06 Blå
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 13 Svår (född 2005) Skogås-Trångsunds FF Blå
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 17 (född 2001) Skogås-Trångsunds FF Trångsund FF 2
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 17 SM (född 2001) Skogås-Trångsunds FF Trångsund FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 10 Lätt (född 2008) Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 12 Lätt (född 2006) Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Skogås-Trångsunds FF
Sköndals IK FK Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Sköndals IK FK
Sköndals IK FK Flickor 11 Lätt (född 2007) Sköndals IK FK
Sollentuna FK Pojkar 11 Svår (född 2007) Sollentuna FK SFK Tegel
Sollentuna FK Pojkar 13 Lätt (född 2005) Sollentuna FK
Sollentuna FK Pojkar 13 Svår (född 2005) Sollentuna FK
Sollentuna FK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Sollentuna FK Mitt
Sollentuna FK Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Sollentuna FK Sollentuna Fk mitt
Spårvägens FF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Spårvägens FF
Spårvägens FF Pojkar 16 (född 2002) Spårvägens FF Vit
Spårvägens FF Pojkar 16 (född 2002) Spårvägens FF Blå
Stadshagens IF Flickor 10 Svår (född 2008) Stadshagens IF
Sthlm Utd FF Flickor 12 Lätt (född 2006) Sthlm Utd FF
Sthlm Utd FF Flickor 12 Svår (född 2006) Sthlm Utd FF
Sthlm Utd FF Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage Sthlm Utd FF
Sthlm Utd FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö Sthlm Utd FF 2 RÖD
Sthlm Utd FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö Sthlm Utd FF 1 GUL
Sthlm Utd FF Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta Sthlm Utd FF
Sthlm Utd FF U21 Flickor (född 1997 och senare) Sthlm Utd FF 1
Sthlm Utd FF U21 Flickor (född 1997 och senare) Sthlm Utd FF 2
Stockholm City FC Pojkar 9 (född 2009) Stockholm City FC
Stureby SK Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage Stureby SK
Stureby SK Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage Stureby SK
Stuvsta IF Flickor 11 Lätt (född 2007) Stuvsta IF
Stuvsta IF Flickor 11 Svår (född 2007) Stuvsta IF
Stuvsta IF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö Stuvsta IF
Stuvsta IF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö Stuvsta IF DJ
Stuvsta IF Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta Stuvsta IF
Sundbybergs IK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Sundbybergs IK 2
Sundbybergs IK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Sundbybergs IK 1
Sundbybergs IK Pojkar U21 (född 1997 och senare) Sundbybergs IK
Sundbybergs IK Flickor 9 (född 2009) Sundbybergs IK
Sätra SK U21 Flickor (född 1997 och senare) Sätra SK
Tensta United IS Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Tensta United IS P-08
Tensta United IS Pojkar 13 Svår (född 2005) Tensta United IS P05
Tullinge Fotboll Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö Tullinge Fotboll
Tullinge TP FK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Tullinge TP FK
Tullinge TP FK Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Tullinge TP FK TTP
Tullinge TP FK Pojkar 16 (född 2002) Tullinge TP FK 1 TTP grön
Tullinge TP FK Pojkar 16 (född 2002) Tullinge TP FK 2 TTP vit
Tullinge TP FK Flickor 9 (född 2009) Tullinge TP FK F09
Tyresö FF Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy Tyresö FF Krusboda Röd
Tyresö FF Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy Tyresö FF Krusboda Blå
Tyresö FF Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy Tyresö FF Krusboda Gul
Tyresö FF Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy Tyresö FF Strand Röd
Tyresö FF Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy Tyresö FF Strand Blå
Tyresö FF Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy Tyresö FF Strand Gul
Tyresö FF Pojkar 9 (född 2009) Tyresö FF Slottet 1
Tyresö FF Pojkar 9 (född 2009) Tyresö FF Slottet 2
Tyresö FF Pojkar 9 (född 2009) Tyresö FF Brevik
Tyresö FF Pojkar 9 (född 2009) Tyresö FF Fårdala/Öringe 1
Tyresö FF Pojkar 9 (född 2009) Tyresö FF Centrum
Tyresö FF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF Krusboda/Fårdala Röd
Tyresö FF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF Krusboda/Fårdala Gul
Tyresö FF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF Centrum P08 Röd
Tyresö FF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF Centrum P08 Gul
Tyresö FF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF Strand
Tyresö FF Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF Strand
Tyresö FF Pojkar 11 Lätt (född 2007) Tyresö FF Slottet
Tyresö FF Pojkar 11 Lätt (född 2007) Tyresö FF Strand
Tyresö FF Pojkar 11 Lätt (född 2007) Tyresö FF Centrum
Tyresö FF Pojkar 11 Lätt (född 2007) Tyresö FF Krusboda röd
Tyresö FF Pojkar 11 Lätt (född 2007) Tyresö FF Krusboda gul
Tyresö FF Pojkar 11 Svår (född 2007) Tyresö FF Slottet
Tyresö FF Pojkar 11 Svår (född 2007) Tyresö FF Centrum
Tyresö FF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Tyresö FF Gul
Tyresö FF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Tyresö FF Röd
Tyresö FF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF Svart
Tyresö FF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF Vit
Tyresö FF Pojkar 13 Lätt (född 2005) Tyresö FF 2 S/B
Tyresö FF Pojkar 13 Lätt (född 2005) Tyresö FF 1 S/B
Tyresö FF Pojkar 13 Lätt (född 2005) Tyresö FF Krusboda
Tyresö FF Pojkar 13 Lätt (född 2005) Tyresö FF 3 S/B
Tyresö FF Pojkar 13 Lätt (född 2005) Tyresö FF 1 Blå
Tyresö FF Pojkar 13 Svår (född 2005) Tyresö FF S/B
Tyresö FF Pojkar 13 Svår (född 2005) Tyresö FF 2 Blå 2
Tyresö FF Pojkar 13 Svår (född 2005) Tyresö FF 1 Blå 1
Tyresö FF Pojkar 13 Svår (född 2005) Tyresö FF Krusboda
Tyresö FF Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Tyresö FF 1
Tyresö FF Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Tyresö FF 3
Tyresö FF Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Tyresö FF 2
Tyresö FF Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Tyresö FF 1
Tyresö FF Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Tyresö FF 3
Tyresö FF Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Tyresö FF 2
Tyresö FF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF 2
Tyresö FF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF 1
Tyresö FF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF 3
Tyresö FF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF 4
Tyresö FF Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF
Tyresö FF Pojkar 16 (född 2002) Tyresö FF 2
Tyresö FF Pojkar 16 (född 2002) Tyresö FF 1
Tyresö FF Pojkar 17 (född 2001) Tyresö FF 2
Tyresö FF Pojkar 17 (född 2001) Tyresö FF 1
Tyresö FF Pojkar 17 SM (född 2001) Tyresö FF
Tyresö FF Pojkar U21 (född 1997 och senare) Tyresö FF Gul
Tyresö FF Pojkar U21 (född 1997 och senare) Tyresö FF Röd
Tyresö FF Flickor 8 (född 2010) Tyresö FF
Tyresö FF Flickor 9 (född 2009) Tyresö FF Gul
Tyresö FF Flickor 9 (född 2009) Tyresö FF Blå
Tyresö FF Flickor 9 (född 2009) Tyresö FF Röd
Tyresö FF Flickor 10 Lätt (född 2008) Tyresö FF Röd
Tyresö FF Flickor 10 Lätt (född 2008) Tyresö FF Gul
Tyresö FF Flickor 10 Svår (född 2008) Tyresö FF Grön
Tyresö FF Flickor 11 Lätt (född 2007) Tyresö FF
Tyresö FF Flickor 11 Svår (född 2007) Tyresö FF 2
Tyresö FF Flickor 11 Svår (född 2007) Tyresö FF 1
Tyresö FF Flickor 12 Lätt (född 2006) Tyresö FF Röd
Tyresö FF Flickor 12 Lätt (född 2006) Tyresö FF Gul
Tyresö FF Flickor 12 Svår (född 2006) Tyresö FF
Tyresö FF Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage Tyresö FF Röd
Tyresö FF Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage Tyresö FF
Tyresö FF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF 1
Tyresö FF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF Blå
Tyresö FF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF 2
Tyresö FF Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF Blå
Tyresö FF Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF 1
Tyresö FF Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF 2
Tyresö FF Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF 1
Tyresö FF Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF
Tyresö FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF J19
Tyresö FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF 1
Tyresö FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö Tyresö FF 2
Tyresö FF Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta Tyresö FF
Tyresö FF U21 Flickor (född 1997 och senare) Tyresö FF
Täby United FC Pojkar 11 Svår (född 2007) Täby United FC
Vallentuna BK Pojkar 16 (född 2002) Vallentuna BK
Vasalunds IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Vasalunds IF IF
Vasalunds IF Pojkar 13 Lätt (född 2005) Vasalunds IF
Vasalunds IF Pojkar 13 Svår (född 2005) Vasalunds IF
Vasalunds IF Pojkar 17 SM (född 2001) Vasalunds IF
Vasalunds IF Flickor 11 Lätt (född 2007) Vasalunds IF
Vasalunds IF Flickor 11 Svår (född 2007) Vasalunds IF
Vasalunds Stockholm IF Pojkar 11 Svår (född 2007) Vasalunds Stockholm IF Kista P07
Vasalunds Stockholm IF Pojkar 13 Svår (född 2005) Vasalunds Stockholm IF
Vasastans BK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Vasastans BK
Vega FC Flickor 8 (född 2010) Vega FC
Vega FC Flickor 9 (född 2009) Vega FC
Vendelsö IK Pojkar 9 (född 2009) Vendelsö IK SV
Vendelsö IK Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Vendelsö IK Vega
Vendelsö IK Pojkar 13 Lätt (född 2005) Vendelsö IK
Vendelsö IK Pojkar 13 Svår (född 2005) Vendelsö IK P05S
Vendelsö IK Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Vendelsö IK 2
Vendelsö IK Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Vendelsö IK 1
Vendelsö IK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Vendelsö IK 1
Vendelsö IK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Vendelsö IK 2
Vendelsö IK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Vendelsö IK
Vendelsö IK Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Vendelsö IK P03
Vendelsö IK Pojkar U21 (född 1997 och senare) Vendelsö IK 1
Vendelsö IK Pojkar U21 (född 1997 och senare) Vendelsö IK A lag
Vendelsö IK Flickor 9 (född 2009) Vendelsö IK Blå
Vendelsö IK Flickor 9 (född 2009) Vendelsö IK Vit
Vendelsö IK Flickor 10 Lätt (född 2008) Vendelsö IK Rosa
Vendelsö IK Flickor 10 Lätt (född 2008) Vendelsö IK Blå
Vendelsö IK Flickor 10 Lätt (född 2008) Vendelsö IK Vit
Vendelsö IK Flickor 11 Svår (född 2007) Vendelsö IK
Vendelsö IK Flickor 12 Lätt (född 2006) Vendelsö IK
Vendelsö IK Flickor 12 Svår (född 2006) Vendelsö IK 2
Vendelsö IK Flickor 12 Svår (född 2006) Vendelsö IK 1
Wårby United FF Pojkar 11 Lätt (född 2007) Wårby United FF
Wårby United FF Pojkar 16 (född 2002) Wårby United FF
Värmdö IF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Värmdö IF Värmdö IF Blå
Värmdö IF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Värmdö IF Vit 2
Värmdö IF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Värmdö IF Vit 1
Västerhaninge IF Flickor 10 Svår (född 2008) Västerhaninge IF
Västerås BK 30 U21 Flickor (född 1997 och senare) Västerås BK 30
Åkersberga BK Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö Åkersberga BK
Årsta FF Pojkar 11 Svår (född 2007) Årsta FF Svart
Årsta FF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy Årsta FF vit
Årsta FF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö Årsta FF svart
Årsta FF Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Årsta FF
Årsta FF Pojkar 16 (född 2002) Årsta FF
Älta IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Älta IF 2
Älta IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Älta IF 1
Älta IF Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö Älta IF 3
Älta IF Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö Älta IF 4
Älta IF Pojkar 11 Lätt (född 2007) Älta IF svart
Älta IF Pojkar 11 Lätt (född 2007) Älta IF gul
Älta IF Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Älta IF
Älta IF Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Älta IF
Älta IF Flickor 10 Lätt (född 2008) Älta IF Älta
Älta IF Flickor 12 Svår (född 2006) Älta IF
Älta IF U21 Flickor (född 1997 och senare) Älta IF
Älvsjö AIK FF Pojkar 9 (född 2009) Älvsjö AIK FF Aik Svart
Älvsjö AIK FF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö Älvsjö AIK FF Svart
Älvsjö AIK FF Pojkar 11 Svår (född 2007) Älvsjö AIK FF ÄLVSJÖ AIK FF GUL/VIT
Älvsjö AIK FF Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Älvsjö AIK FF Vit
Älvsjö AIK FF Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy Älvsjö AIK FF 1
Älvsjö AIK FF Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Pojkar 17 SM (född 2001) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 10 Lätt (född 2008) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 10 Svår (född 2008) Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 12 Lätt (född 2006) Älvsjö AIK FF Blå1
Älvsjö AIK FF Flickor 12 Lätt (född 2006) Älvsjö AIK FF 1
Älvsjö AIK FF Flickor 12 Lätt (född 2006) Älvsjö AIK FF Blå2
Älvsjö AIK FF Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö Älvsjö AIK FF 1
Älvsjö AIK FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö Älvsjö AIK FF 2
Älvsjö AIK FF Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta Älvsjö AIK FF
Älvsjö AIK FF U21 Flickor (född 1997 och senare) Älvsjö AIK FF
Örby IS Pojkar 11 Lätt (född 2007) Örby IS 1 Röd
Örby IS Pojkar 11 Lätt (född 2007) Örby IS 2 Blå
Örby IS Pojkar 11 Lätt (född 2007) Örby IS Gul
Stadium Adidas Tyresö Kommun Sibylla Sporrong Coca Cola